Home » Bez tēmas » Par mikrobiem un Janča punci – lekcija mazajiem

Par mikrobiem un Janča punci – lekcija mazajiem

21.septembrī 1.-2.klašu skolēni aizrautīgi sekoja līdzi nerātnā Mikroba gaitām, kā arī mācījās sevi pasargāt no dažādām traumām. Slimību profilakses un kontroles centra darbinieki atraktīvā nodarbībā izglītoja mazos skolēnus, rādot animācijas filmiņas “Par Janča punci un tīrām rokām”, “Jampadracis” un “Lielais noslēpums”. Notika arī diskusijas, tika pildīti praktiski uzdevumi. Pēc semināra bērni saņēma arī vairākas dāvaniņas un uzdevumu lapas, lai nostiprinātu apgūto. Pats interesantākais 1.b klases skolēniem likās tas, kā ar “burvju”lukturīša palīdzību varēja redzēt, kā sasveicinoties pārvietojas Nerātnais Mikrobs. Pēc nodarbības pati galvenā atziņa – rokām vienmēr jābūt tīrām un jābūt ļoti uzmanīgiem gan pret sevi, gan citiem, lai negūtu ikdienas traumas. Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā  https://www.spkc.gov.lv/lv/vari gūt daudz noderīgas informācijas par veselību, dažādām iespējām un aktivitātēm veselības veicināšanai.