Home » Bez tēmas » Uz vienu dienu JAUNSARDZĒ

Uz vienu dienu JAUNSARDZĒ

28.septembrī 4.b klases skolēni devās interesantā un aizraujošā pārgājienā uz Bauskas pils parku kopā ar Jaunsardzes instruktora palīgu Kristīni Kirčenko un viņas grupas biedriem. Skolā mūs iepazīstināja ar drošības noteikumiem, kas jāievēro pārgājienā, kā arī pastāstīja, kā darbojas Jaunsardzes kustība. Pārgājienā mūs gaidīja dažādi pārbaudījumi. Sadalījāmies komandās, ievēlējām līderus. Darbojoties komandā, līdera vadībā vajadzēja ar virves palīdzību un ar aizvērtām acīm izveidot kvadrātu. Stafetē “Kurmīši” izgājām taku, paļaujoties tikai uz biedra plecu.  Mācījāmies iekurt ugunskuru, izveidot telti no lietusmēteļiem un veikt arī citus uzdevumus. Beigās baudījām uz ugunskura vārītu gardu zupu, kuru pagatavoja Nila vecāki. Pārgājienā mācījāmies sadarboties, respektēt cita viedokli, būt sportiskākiem un saturīgi pavadīt laiku. Paldies Jaunsardzes komandai par šo lielisko piedzīvojumu, kā arī Nila Daniela Macioņa vecākiem par rūpēm un gardo zupu!

Skolotāja Anželika Orlova.