Home » Bez tēmas » 3.b iesaistās projektā “Sporto visa klase”

3.b iesaistās projektā “Sporto visa klase”

3.b klase 3.novembrī devās uz  Valmieras Olimpisko centru, lai piedalītos  pasākumā  “Sporto visa klase”. Tā atklāšanā piedalījās arī 3.klašu dalībnieki , kuri projektā iesaistās pirmo gadu. Katras klases kapteinis saņēma projekta karogu, kas simbolizē piederību projektam. Projekta mājas lapā lasām, ka “klases ir sadalītas sešos reģionos. Katrā reģionā projekta gaitā tiks rīkotas draudzības sacensības un tiks vērtētas arī skolēnu sekmes. Labākajai klasei no katra reģiona būs iespēja piedalīties fināla sacensībās, kas notiks nākamā gada 16.maijā. Dalība projektā “Sporto visa klase” skolēniem ir bez maksas, un tas paredz iesaistīto skolu 3., 4. 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu. Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, veselību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu. Mūsu skolas sporta skolotāju Ievu Šteinbergu  un klases audzinātāju Guntu Spuri iepriecināja gan pārdomātais pasākums, gan skaistie suvenīri. Skanēja Olimpiskā himna un pasākums notika pacilātā gaisotnē. Skolēni varēja izklaidēties, dejojot un klausoties M.Dukura dziesmas. Skolotājas uzteic skolēnus par disciplinētību un saka paldies vecākiem, kas atbalsta bērnu aktivitātes, jo tieši vecāki bija tie, kas mudināja skolotājus un skolēnus piedalīties šajā projektā!

Vairāk par projektu lasi http://sportovisaklase.olimpiade.lv/lv/jaunumi/zinas/starte-projekta-sporto-visa-klase-ceturta-sezona-1337