Home » Bez tēmas » Dejā, dziesmā, dzejā un labos darbos godinām Latviju

Dejā, dziesmā, dzejā un labos darbos godinām Latviju

16.novembrī skolas zālē pulcējāmies uz Valsts svētku koncertu. 99.svecītes Latvijas dzimšanas dienas tortē palīdzēja iedegt skolas muzikālie kolektīvi – abi kori (sk.I.Bērziņa), 1.klases (sk. I.Bukša) un zēnu (sk. I.Bērziņa) ansambļi. Solo izpildīja E.Rotšteins un P.Vinogradovs (sk. I.Bērziņa) un S.Pole (sk. D.Mežiņa).  Deju skolotājas S.Zemītes vadītie 1.klašu un 4.-5.klašu deju kolektīvi demonstrēja gan raitu dejas soli, gan priecēja ar jaunajiem, košajiem tērpiem.  3.b klases labākie  runātāji skandēja Latvijai veltītas dzejas rindas (sk.G.Spure). R.Bruģes vadītais drāmas kolektīvs savā dzejas kompozīcijā apcerēja tēmu “Laiks”. Skolas direktors sveica labākos skolēnus, pasniedzot goda rakstus un piemiņas veltes. Tika sumināti zēnu un meiteņu ansambļu čaklākie dziedātāji, kā arī labākie sportisti. Skolas pateicības saņēma skolotāji Inta Šarikova un Raivis Maķevics, skolas teritorijas pārzine Valentīna Kuzņecova. Dzirdējām arī svētku uzrunas, ko Valsts prezidentam rakstīja E.Zaumane un K.Kuļikauska. Klēras uzrunu vēlreiz dzirdēsim no Nacionālā teātra skatuves 18.novembrī. Lai visiem skolēniem, vecākiem un skolotājiem piepildītas svētku dienas!