Home » Bez tēmas » “Pastāsti man par Latviju!”

“Pastāsti man par Latviju!”

Ar šādu moto 16.un 17.novembrī notika klašu stundas. Šoreiz tās bija īpašas, jo skolēni paši kopā ar skolotājiem veidoja šo stundu saturu. Katra klase vai klašu grupa svinēja Latvijas svētkus dažādi. Sākumskolas klasēs bija izdevies radīt svētku svinēšanas noskaņu, izmantojot īpašu noformējumu klasēs, zīmējot, aplicējot, veidojot apsveikumus (tādu katra klase saņēma no 2.a klases!).1.a klasē skolēni mācījās himnu, 1.b klase devās pie pieminekļa par Latvijas brīvību kritušiem. 2.b klase piedalījās viktorīnā, meklējot atbildes par Latviju. 3.a klasē tapa izjusti dzejoļi Latvijai, bet 3.b klase tikās ar Zemessardzes pārstāvjiem. 4.klases kopīgi izspēlēja viktorīnu par Latvijas ģeogrāfiju. Kopīga klases stunda ar dažādām prezentācijām un jautājumiem notika 5. un 6.klasēs. 7.klašu skolēni kopā veidoja prezentāciju par tēmu “Latvijas daba, tradīcijas un cilvēki”. 8.klases sadarbībā ar vēstures skolotāju pildīja dažādas viktorīnas un testus, tā dziļāk apgūstot Latvijas vēstures pamatjautājumus. 9.klases pētīja Latvijas slavenības dažādās kultūras, sporta, mākslas jomās, veidoja stāstījumus par tām. Nu svētki godam nosvinēti, priekšā jauns darba cēliens, lai labi pabeigtu 1.mācību semestri. Veiksmi!