Home » Bez tēmas » Pošam skolu svētkiem

Pošam skolu svētkiem

Tuvojas skaistie gada nogales svētki- Ziemassvētki un Jaunā gada sagaidīšana. Skolas telpas ieguvušas skaistus akcentus- interesantus rotājumus. Zālē, foajē un daudzās klasēs ieradušās arī meža skaistules – egles. Tām skolā palīdz nokļūt gādīgi vecāki. Tā tas notika arī 3.a klasē, kur eglīti sagādāja Laura Čerņevska tētis. 5.b klasē tapis skaists Ziemassvētku namiņš. To uzbūvējis Ralfs Skujevskis kopā ar savu ģimeni, klasesbiedri veidojuši kopīgo noformējumu. Daudz izdomas un enerģijas rotājumu tapšanā ieguldījuši vairāki skolotāji un skolēni. Dažās klasēs izauguši dāvanu un rūķu koki, citur darbojas Ziemassvētku pasts. Šogad par vecās skolas vestibila noformēšanu parūpējusies skolotāja Daiga Sējēja, bet zāles noformējumu veidojusi Līga Purena. Ieskaties fotomirkļos un paņem kādu ideju arī saviem svētkiem!