Home » Bez tēmas » Pieminam 1949.gada 25.martā izsūtītos

Pieminam 1949.gada 25.martā izsūtītos

Atceroties, pieminot un izzinot pirms 69 gadiem notikušo izsūtīšanu, klašu audzinātājstundas bija veltītas šim traģiskajam laikam Latvijas vēsturē. Skolēni kopā ar skolotājiem lasīja aculiecinieku stāstījumus, pārrunāja dzirdēto savās ģimenēs. Daudzi bija noskatījušies arī emocionālo un traģisko filmu “Melānijas hronika”. 6.a klase devās uz pieminekli cīnītājiem pret padomju okupācijas režīmu nolikt ziedus un iedegt sveces.

Kā lasām portālā bauska.lv, 25.martā Bauskas Kultūras centrā un pie represēto piemiņas ansambļa notiks Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienai veltīti pasākumi. 13.00 pie represēto piemiņas ansambļa notiks represēto piemiņas dienai veltīts atceres brīdis. Šeit skanēs uzrunas un Bauskas Kultūras centra senioru kora “Sarma” dziedājums. 14.00 Bauskas Kultūras centrā notiks represēto piemiņas dienai veltīts pasākums, kur diskusiju formā kopā ar LR1 raidījuma “Šīs dienas acīm” vadītāju Eduardu Liniņu tiks apspriestas vēstures liecības. Pasākumu papildinās spēka dziesminiece Ieva Akuratere. Aicinām arī Tev kopā ar savu ģimeni piedalīties šajos atceres brīžos.