Home » Bez tēmas » Finālsacensībās dambretē 1.vieta

Finālsacensībās dambretē 1.vieta

“Bauskā  sadarbībā ar Bauskas BJSS dambretes nodaļu un biedrību ” Prāta laiks” 7.aprīlī notika Latvijas skolu sporta federācijas 71.spartakiādes finālsacensības dambretē.  Finālsacensībās četrās vecuma grupās piedalījās 20 Latvijas skolu 38 komandas.   Divās vecuma grupās – U-9 un U-14 komandas aizvadīja deviņas kārtas. Pirmie sacensības noslēdza paši jaunākie. Uzvarētāju godā Bauskas pilsētas pamatskolas 1.b klases komanda (audzinātāja Intas Šarikova) – 24 punkti. Uzvarētāju kauss skolai, bet medaļas saņēma Renārs Staškevics, Roberts Maikūns, Zane Lea Zunda un  Luīze Līna Birkmane. Komandām otrā vietā Valmieras Viestura vidusskola (tr. U. Ābeltiņš) 22,5 p., bet bronzas godalgas saņēma Bauskas 2.vidusskola.” Šāda informācija saņemta no Māra Berga.

Priecājamies, ka skolā ir tik labi dambretisti un – paldies skolotājai Intai Šarikovai par mazo sportistu atbalstīšanu!