Home » Bez tēmas » Krāsaini un melnbalti putni

Krāsaini un melnbalti putni

Lietišķās un vizuālās mākslas interešu grupa visu februāri un martu veidoja darbus vides objektu un mākslas darbu izstādei-konkursam ”Visa dieva radībiņa saulītē līgojās”, ko organizē VISC. Šī konkursa  galvenie mērķi bija rosināt interesi par Latvijas dabas daudzveidību un veicināt interesi par vides objektu un ārējā vidē eksponējamu mākslas darbu veidošanu. Mūsu vides objekta nosaukums –  ”Putni. Nebaidies būt atšķirīgs”. Darba galvenā ideja: mēs visi vēlamies, bet baidāmies būt atšķirīgi, uztraucamies – vai mūs sapratīs, vai pieņems? Darbs sastāv no 8 putniem. 7 ir izrotāti ar dažādos toņos stilizētiem latviešu rakstiem, bet astotais ir atšķirīgais, melnbaltais. Apzināsimies savu latviskumu un nebaidīsimies atšķirties.

9.aprīlī uzzinājām novada kārtas rezultātus – mūsu Putni tiek izvirzīti valsts žūrijas vērtējumam. Ja arī valsts žūrijai darbs iepatiksies, tad  tas tiks izstādīts Bauskas novada Mazmežotnes muižā, kur  visu vasaru , iespējams, risināsies  Latvijas  skolēnu vides objektu konkursa uzvarētāju darbu izstāde. Skolotāja D.Sējēja ir pateicīga par lielo ieguldīto darbu pulciņa dalībniecēm Nadīnai  Šumeiko, Janīnai Šumeiko no 6.b klases, Evelīnai Keitai Barauskai, Evelīnai Burmistrovai, Elīzai  Lakovičai-Lakovicai, Annai Sibillai Pumpurei, Anetei Danielai Pakalnei, Valentīnai  Glusjakai no 5.b klases, Līgai  Madarai  Šneiderie-Zegnerei, Elīzai Savickai no 4.klases, kā arī visiem citiem Bauskas pilsētas pamatskolas skolēniem un skolas darbiniekiem, kas palīdzēja vides objekta tapšanā. Ar nepacietību gaidīsim valsts konkursa rezultātus, bet neatkarīgi no tiem  ar lepnumu savu vides dekoru izmantosim skolas  uzpošanai Latvijas  un skolas simtgades svētkos.

D.Sējēja