Home » Bez tēmas » Valsts olimpiādē Gerda iegūst maksimālo punktu skaitu

Valsts olimpiādē Gerda iegūst maksimālo punktu skaitu

Saņemta priecīga ziņa – 9.b klases skolniece Gerda Veršinska Mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19. valsts olimpiādē tekstila tehnoloģijās un mājsaimniecībā „Mēs – Latvijas simtgadei”ieguvusi maksimālo punktu skaitu – 30, tā iegustot 1.vietu jeb 1.pakāpi. Šī olimpiāde notika Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē 2018. gada 4. aprīlī.  Olimpiāde tiek organizēta ESF projekta “Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai” ietvaros. Gerda veidoja rokassprādzi etnogrāfiskā stilā, darbs ritēja vairāk nekā piecas stundas. Iedvesmoties darbam vajadzēja, izmantojot fotoattēlā redzamo latviešu seģeni vai eņģes fragmentu. Gerda savu darbu darināja, par pamatu ņemot seģenes rakstus, kā arī savas zināšanas par dažādiem izšūšanas paņēmieniem. Rokassprādze tapa no lina auduma, kas rotāts ar pērlītēm. Skolotājai Daigai Sējējai prieks par Gerdas pacietīgo darbu un tā augsto novērtējumu! Sveicam Gerdu un skolotāju Daigu Sējēju!