Home » Bez tēmas » Sniedzam koncertu Bauskas invalīdu biedrībai

Sniedzam koncertu Bauskas invalīdu biedrībai

Jau vairākus gadus mūsu skolas interešu grupu dalībnieki iepriecina Bauskas invalīdu biedrības ļaudis. Arī šogad viņus uzmundrināja pavasara koncerts. Šī biedrība šogad svin 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Pirms koncerta priecājāmies par biedrības rokdarbnieču izstādi. Anna Šumska, biedrības priekšsēdētāja, biedrības vārdā pateicas visiem, kas bija iesaistīti svētku veidošanā. Dažādus likteņa triecienus saņēmušie cilvēki izbaudīja mūsu kora, zēnu un meiteņu ansambļa (sk.I.Bērziņa), deju kolektīvu (S.Zemīte), drāmas kolektīva (R.Bruģe), moderno deju grupas (A.Dūmiņa), runātāju (G.Spure), modes demonstrētāju (D.Sējēja) sniegumu. Koncertu “kopā salika” I.Semjonova un I.Briede. Par skaistiem apsveikumiem bija parūpējušās 1.klašu skolotājas I.Šarikova un R.Bruģe, 4.kl. skolotāja L.Purena kopā ar saviem skolēniem. Radīt un dāvāt prieku ir tik patīkami, secina koncerta dalībnieki!