Home » Bez tēmas » Izstāde “Mana Latvija ir…” – lielveikalā

Izstāde “Mana Latvija ir…” – lielveikalā

No 23.aprīļa Bauskas lielveikalā RIMI skatāma Bauskas un Rundāles novadu vizuālās mākslas konkursa “Mana Latvija ir…” labāko darbu izstāde, ko organizē Bauskas novada Izglītības nodaļa kopā ar Vizuālās mākslas un mājturības un tehnoloģiju skolotāju MA. Izstādē var apskatīt arī mūsu skolas skolēnu Klēras Kuļikauskas, Betijas Upelnieces, Nikolas Šikovas, Evelīnas Burmistrovas, Endijas Zaumanes, Annijas Valteres, Janīnas Šumeiko, Nadīnas Šumeiko, Beātes Grīnbergas – Zaļkalnes, Eināra Ponomarjova, Renātes Līgotnes, Reiņa Grosbarda un Martas Spruntules konkursa darbus. Vizuālās mākslas skolotāja un izstādes kuratore Daiga Sējēja aicina visus apmeklēt izstādi (tā būs skatāma arī maijā!) un novērtēt skolēnu radošo veikumu.