Home » Bez tēmas » Pirms 4.maija svētkiem izzinām skolu un tās apkārtni

Pirms 4.maija svētkiem izzinām skolu un tās apkārtni

Maija sākums mūsu skolā vienmēr vējo patriotiskās noskaņās. Klases stundās pārrunājam svarīgus notikumus, gatavojamies Baltā galdauta svētkiem – nesen iedibinātai tradīcijai, atzīmējot  Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu. Savukārt 9.a klase kopā ar skolotāju Daigu Sējēju bija noorganizējuši izzinošu pasākumu – fotoerudīcijas spēli starp klašu komandām “Iepazīsti savu skolu un tās apkārtni”. Stundas laikā klašu komandām (3 zēni un 3 meitenes) vajadzēja atrast kontrolpunktus skolā un netālu no tās, izveidot pie objektiem komandas pašbildes, kā arī atbildēt uz dažiem jautājumiem par skolas vēsturi, informāciju meklējot skolas mājas lapā. Pasākums izvērtās ļoti aizraujošs, te zuda bildes, te juka objekti, te bija aizmirsušies noteikumi, tomēr visi bija apmierināti par izzinošo skrējienu. 9.klases meitenes Marta, Herta un Nikola apkopoja rezultātus un noteica uzvarētājus un nominantus. 1.vietā 5.a klases komanda, 2. – 5.b klase, 3. – 7.a klase, kuriem gan nedaudz paplašinājās skriešanas zona, jo neuzmanīgi lasīja karti! Tika iegūtas šādas nominācijas – “Saliedētākā komanda” – 8.b klasē, “Erudītākie” – 6.b klasē, “Negaidītākais pārsteigums” – 8.a klasē, “Košākā komanda” – 4.b klasē, azartiskākā komanda – 4.a klasē, un “Ātrākā komanda” – 6.a.  Skolas vadība bija parūpējušies par latviskām balviņām visiem dalībniekiem – dzērvenēm šokolādē un pūdercukurā. Lai visiem saulaini svētki!

Fotogalerijā – ieskats par objektiem, uzdevumiem, dalībniekiem.