Home » Bez tēmas » Mana zeme ir skaista. Pasteidzies to novērtēt!

Mana zeme ir skaista. Pasteidzies to novērtēt!

Mūsu skola piedalās Latvijas skolu jaunatnes fotokonkursā “Mana zeme skaistā” valsts simtgades ietvaros. “Šī projekta tēma ir saistīta ar Latvijas skolu jaunatnes piederības sajūtas stiprināšanu un mīlestību pret savu zemi. Skolēni, fotografējot sev apkārt redzamo dzimtenes skaistumu, iemūžinās skaistos attēlos, tādējādi parādot sev, savai ģimenei un sabiedrībai, cik skaista ir Latvijas daba, tradīcijas un kultūra. Redzot savas valsts skaistumu, skolēni jutīsies piederīgāki savai dzimtenei un vairāk to cienīs un saudzēs”, vēstīts vietnē, kur iesniedzami attēli. Šobrīd  esam novērtēšanai iesnieguši vairāk nekā 90 fotoattēlu. Esam arī saņēmuši vēstuli no konkursa organizatoriem ar atzinīgiem vārdiem par skolēnu aktivitāti. Fotoattēlus vari aplūkot www.manazemeskaista.lv, atrodot savu novadu, skolu un klasi. Nobalsot par vienu no attēliem vari, autorizējoties caur facebook.com, draugiem.lv vai google kontiem. Balsot drīksti vienu reizi. Fotoattēlus vēl drīkst iesniegt līdz rītdienai – 10.maijam, bet balsot varī līdz 25.maijam. Pasteidzies!