Home » Bez tēmas » Koncerts pateicībai, priekam un sirsnībai

Koncerts pateicībai, priekam un sirsnībai

Mātes dienas koncerts 10.maijā pulcināja pilnu Bauskas Kultūras centra zāli. Vecāki un vecvecāki, mazie brāļi un māsas saņēmu lielu mīļuma un sirsnīguma devu. Interešu izglītības grupu dalībnieki sniedza daudzveidīgu koncertu. Tajā piedalījās skolas dziedošie kolektīvi – 2.-4. un 5.-9.klašu koris, zēnu un meiteņu ansambļi, vokālais kvartets, solisti (pedagoģes I.Bērziņa, I.Bukša, D.Mežiņa). Raitu dejas soli ritināja skolotājas S.Zemītes vadītie trīs deju kolektīvi (koncertmeistare A.Grīnberga). Divas skolas teātra grupas (2. un 6.kl.) (skolotāja R.Bruģe) meklēja māmiņu un dāvāja eņģeli, kas palīdz un pasargā. Skatuves runas grupu pārstāvēja skolotāju G.Spures, R.Bruģes un I.Briedes audzēkņi. Vecākiem bija iespēja baudīt arī mūsdienu deju grupu sniegumu 3. un 4.klašu audzēkņu sniegumā (skolotājas A.Dūmiņa un L.Purena). Mūsu skolas Gada skolniece Klēra Kuļikauska demonstrēja izcilu flautas spēli. Meitene no skolas direktora saņēma Gada skolēna goda lentu un izpelnījās sirsnīgas ovācijas. Programmu vadīja 7.a klases skolnieks Mārtiņš Mālders, un tas viņam izdevās lieliski. Koncerta izskaņā skolas direktors sveica ģimenes svētkos. Ceram, ka mūsu koncerts bija emocionāls ievads ģimeniskajiem svētkiem – Mātes dienai, ko atzīmējām 13.maijā. Mirkļi no koncerta – galerijā!