Home » Bez tēmas » Pirmklasnieki pēta mikrobus un piedalās Olimpiskajā dienā

Pirmklasnieki pēta mikrobus un piedalās Olimpiskajā dienā

21.septembrī 1.-2.klašu skolēniem  Slimību profilakses un kontroles centra darbinieki stāstīja par traumām, kā no tām izvairīties. Nodarbības tēma bija arī higiēna ikdienā, īpaši tika runāts par roku tīrību.  Bērni skatījās filmiņas, kopā veica dažādus uzdevumus. Arī 1.a klases skolēni vēroja,  kā ar “burvju” lukturīša palīdzību top redzamas baktērijas, netīrumi. Skolotāja L.Purena ir priecīga, ka mazajiem tik atraktīvā un uzskatāmā veidā tiek mācīta tīrības nozīme, aizsardzība pret traumām.

Lai uzsvērtu veselīga dzīvesveida un kustību nozīmi, šajā pašā dienā 1.a klases skolēni kopā ar skolotāju piedalījās Olimpiskajā dienā, vingrojot kopā ar pārējiem Latvijas skolēniem (vērojot šī notikuma tiešraidi internetā).