Home » Bez tēmas » Miljons eglīšu un citi zvēri kopā ar Kristapu Auzenbergu

Miljons eglīšu un citi zvēri kopā ar Kristapu Auzenbergu

Bauskas CENTRĀLĀS BIBLIOTĒKAS rīkoto Grāmatu svētku ietvaros mūsu piektklasniekiem bija iespēja tikties ar mākslinieku Kristapu Auzenbergu. Viņš pastāstīja, kā top komiksi un grāmatu ilustrācijas, rādīja grāmatas ar savām ilustrācijām, darbus, kas vēl tapšanas procesā. Skolēniem pats interesantākais bija vērot, kā top komikss – “uz līdzenas vietas”! Uz tāfeles līdzās saulītei parādījās daudzi citi tēli – zaķis, mēness, eglīte. Vaicāts par saviem iecienītākajiem komiksu varoņiem, Kristaps atzinās, ka visvairāk viņam patīkot zīmēt eglītes. Tikšanās laikā katrs skolēns zīmēja savu komiksu, kuru mākslinieks papildināja ar citiem tēliem – zaķiem, mārītēm, vilkiem, krokodiliem, multfilmu varoņiem un , protams, arī eglītēm. Tā katrs  ieguva unikālu mākslasdarbu – savu un K.Auzenberga kopdarbu. Mākslinieks rosināja skolēnus izkopt savu talantu, vingrināties zīmēšanā, mācīties skolā vispārējos priekšmetus, jo arī daudzpusīga izglītība palīdz kļūt par labu mākslinieku. 5.a klases skolēni un skolotāja Daiga Sējēja pateicas Kristapam Auzenbergam par jauko zīmēšanas stundu un pozitīvo emociju lādiņu!