Home » Bez tēmas » Sporta diena

Sporta diena

..mūsu skolas 2.-9.klasēm bija 10.oktobrī. skolēni piedalījās 10 dažādu uzdevumu veikšanā. Lai to izdarītu, labi bija jāprot  mešana, lekšana  un skriešana. Stafetes bija daudzveidīgas un interesantas – sprinta/ barjeras stafete; “pirmā formula” ; vardes lēciens, lekšana ar lecamauklu; klases lēciens ar lecamauklu; krusta lēkšana; bērnu šķēps; metiens uz ceļiem; metiens mērķī un izturības jeb 4 minūšu skrējiens. Apkopojot rezultātus, izrādās, ka 2.-4.klašu grupā veiklākās klašu komandas ir 4.a kl. (21 p.), 4.b kl. (23 p.), 3.a kl. (27 p.). 3.b – 31 p., 2.b – 44 p., 2.a – 49 p. 5.-6.klašu grupā 6a. klasei 18 p., 5.a klasei 20 p., 6.b – 22 p., 5.b kl. – 39 p.

Sporta dienā sporta skolotājiem šīs aktivitātes palīdzēja noorganizēt klašu audzinātāji un vecāko klašu skolēni, par ko viņiem liels paldies!