Home » 2018 » February » 12

Daily Archives: February 12, 2018

Sadancošanās Grenctālē

Grenctāles kultūras nams 9.februārī tika pieskandināts ar tautas deju ritmiem. Tur bija pulcējušies deju kolektīvi no dažādām Latvijas vietām – Bauskas, Vecsaules, Pilsrundāles, Siguldas un Baložiem. Satikšanos dejā bija noorganizējusi mūsu skolas deju kolektīvu vadītāja Santa Zemīte.

Dambretistiem medaļu, kausu un diplomu birums

Latvijas jaunatnes čempionāta fināls 64 lauciņu dambretē norisinājās Rīgā no 8.-11.februārim. Tajā piedalījās arī 4 mūsu skolas skolēni – Reinis Štāls, Zane Lea Zunda, Roberts Maikūns un Renārs Staškevics. Reinim – 2 zelta medaļas, Renāram 3 zelta medaļas, Robertam – 2 sudraba godalgas, Lea – 4.vieta. Sacensību dienas bija ļoti saspringtas, prasīja emocionālu noturību, spēku, ko mūsu skolēni arī demonstrēja, par to liecina labie rezultāti. Paldies skolēniem un vecākiem par atbalstu! Vairāk informācijas vari atrast https://pratnieks.wordpress.com/

Veiksmīgi startē Latvijas čempionātā

11.februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupā. Šajās sacensībās piedalījās mūsu skolas skolēni – Bauskas novada bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi  Dāvids Kozlovskis un Sanija Maskale. Sanija izcīnīja augsto 7.vietu 60m barjerskrējienā. Tas ir augstākais Sanijas sasniegums šāda ranga sacensībās. Šīs bija arī Sanijas pirmais Latvijas čempionāts. Ļoti veiksmīgi starts izdevās Dāvidam Kozlovskim, viņš 60m sprinta skrējienā finišēja otrais (8.12s), tikai divas sekundes simdaļas aiz uzvarētāja, Siguldas sportista. Sacensību noslēguma disciplīna bija 4x160m stafešu skrējiens. Šajās sacensībās Bauskas BJSS komandā startēja arī Dāvids Kozlovskis, veicot lielisku pēdējo posmu, arī stafešu skrējienā tika izcīnīta 2.vieta. Sportistu treneri ir Raivis Maķevics, Ilona Dramačonoka un Ieva Šteinberga. Lepojamies! Informāciju sagatavoja R.Maķevics.