Home » 2018 » November » 07

Daily Archives: November 7, 2018

Ilustrē “Mežrozīti”

Otro gadu mūsu vizuālās un lietišķās mākslas interešu grupa piedalījās Īslīces kultūras centra amatierteātra „Dadži” organizētajā zīmējumu konkursā. Šogad tas bija veltīts  „Dadžu” iestudētajai lugai „Mežrozīte”. Skaistas un krāsainas ilustrācijas dažādās vizuālās mākslas tehnikās uzzīmēja 27 mūsu skolas skolēni.  Oktobrī  Īslīces kultūras centrā varēja ne tikai noskatīties lugas pirmizrādi, bet arī priecāties par skaisto zīmējumu izstādi. Visi čaklie mākslinieki saņēma pārsteiguma balviņas un pateicības par piedalīšanos, bet īpašās balvas-Krista Kristiāna Tene no 5.a un Emīls Ivanovs no 6.a klases. Skolēni un skolotāja Daiga Sējēja saka paldies „Dadžiem” un viņu režisorei  E.Novickai  par interesanto konkursu.

Ievēlēta skolēnu pašpārvaldes vadītāja

5.-9.klašu skolēni nobalsojuši par abām kandidātēm. Klēra un Betija saņēma ļoti līdzīgu balsu skaitu. Apkopojot visus rezultātus, par skolēnu pašpārvaldes vadītāju ievēlēta Betija Upelniece. Klēra būs viņas vietniece. Sveicam un vēlam realizēt iecerēto!