Home » 2018 » November » 08

Daily Archives: November 8, 2018

Latvijas svētkus gaidot

Latvijas svētku mēnesī skola ieguvusi skaistas rotas – izdekorētas klases, skolas logos uzmirdzējuši sarkanbalti auseklīši, darināti īpaši dekori skolas vestibilam un zālei. Ienākot skolā, lasīsim uz ozollapām rakstītas tautasdziesmas un vēlējumus Latvijai. Šo darbu darījuši visi skolas klašu kolektīvi kopā ar audzinātājām un interešu grupu skolotājām.

Svētku laikā notiek arī dažādi kultūras pasākumi, kuros iesaistāmies. Izmantojot iniciatīvas “Latvijas skolas soma” iespējas, 2.-3.klases baudīja teātra izrādi “Noslēpumu sala” Bauskas KC, trešdien 6.-9.klašu skolēni skatījās dokumentālo filmu “Baltu ciltis” Bauskas pils muzejā. Skolēni dzirdēja arī muzeja darbinieku stāstījumu un vēroja ekspozīcijas. Šajās dienās klašu grupas piedalās Novada mācības nodarbībās Bauskas Muzejā un skolā. Piektdien skolēnu grupa Rundāles pilī baudīs Liepājas simfoniskā orķestra grupas koncertu – lekciju.

Klašu stundās tiek atzīmēta Mārtiņdiena, bet svētdien, Lāčplēša dienā  pieminēsim karavīrus – Latvijas Brīvības cīnītājus un apmeklēsim pasākumus Bauskā un citur.

13.novembrī skolēni tuvāk iepazīs Zemessardzes un Jaunsardzes darbību . 14.novembrī astotie un devītie apmeklēs Nacionālā teātra izrādi “Tikšanās vieta – Rīgas pilsētas II teātris”. Svētku koncerts Latvijas simtgadei mūsu skolā izskanēs 15.novembrī. 16.novembrī katra klase darba dienu uzsāks ar svētku stundu Latvijai.

Gaidot svētkus , veikts daudz lielāku un mazāku darbu – rakstītas runas prezidentam, esejas par Latviju, darināti radoši darbi un dekori. Paldies visiem, kas rada svētku atmosfēru! Ieskaties galerijā un priecājies!