Home » 2018 » November » 09

Daily Archives: November 9, 2018

Annas Sibillas Pumpures runa – labākā!

Noslēdzies radošo darbu konkurss «Mana kā Valsts prezidenta uzruna Latvijas simtajā dzimšanas dienā». Konkursam tika iesūtītas vairāk nekā 150 esejas un video uzrunas no visas Latvijas.  Jau tradicionāli šajā konkursā, ko organizē Valsts prezidenta kanceleja, piedalās arī mūsu skolas audzēkņi. Šoreiz, skolotājas Ieva Mašales iedvesmoti, savas esejas nosūtīja vairāki 5.-6.klašu skolēni. Liels prieks, ka trīs mūsu sestklasnieku darbi guvuši ievērību. Uz pieņemšanu pie Valsts prezidenta 8.novembrī tika uzaicināti  6.b klases skolēni – Anna Sibilla Pumpure, Rainers Bortkevičs un Elīza Lakoviča-Lakovica. Viņi saņēma pateicības un nelielas dāvaniņas. Annas Sibillas Pumpures rakstītā runa tika atzīta par labāko 5.-6.klašu grupā . Viņai būs iespēja to nolasīt Nacionālajā teātrī 18.novembra svētku pasākumā. Turp dosies arī Annas vecāki, bet mēs varēsim vērot TV tiešraidi. Sveicam Annu un kopā ar viņas vecākiem un skolotāju Ievu Mašali priecājamies par šo panākumu!