Home » 2019 » March » 12

Daily Archives: March 12, 2019

Piedalāmies erudīcijas spēlē “Plūdons. Bauska. Latvija”

7.martā mūsu skolas 7.-8.klašu komandas piedalījās Bauskas centrālās bibliotēkas rīkotajā erudīcijas spēlē ”Plūdons.Bauska.Latvija”. Spēlē piedalījās 16 mūsu novada komandas. Skolēnu komandas ”Pūpoliņi”, ”Darbs dara darītāju” un ”Bauskas piecīši”sacentās, atbildot uz bibliotēkas darbinieku sagatavotajiem jautājumiem, kas nebūt nebija viegli, nācās atcerēties lasīto, redzēto. Interesants, bet grūts uzdevums bija uzrakstīt V.Plūdoņa dzejoļu nosaukumus, kas pārtapuši dziesmās. 8.a klases komanda atzina, ka ”uzdevumi bija interesanti un izglītojoši,” bet komandas ”Pūpoliņi” pārstāvji atzina, ka ”spēle bija azartiska”. Skolēni tika aicināti biežāk iegriezties bibliotēkā, kur viņus gaidīs arī citas spēles. Visi skolēni bija ieguvēji, jo paplašināja savas zināšanas par savu pilsētu, tās ievērojamākajiem cilvēkiem, dzejnieku V.Plūdoni.Visi aicināti 9.martā apmeklēt V.Plūdoņa ”Lejeniekus”, lai godinātu dzejnieku 145.dzimšanas dienā.