Home » 2020 » February » 26

Daily Archives: February 26, 2020

Sporto visa 4.a klase!

Projektā “Sporto visa klase”aktivitātes turpinās. 4.a klase opiedalījās tautas bumbas sacensībās, kurās sacentās veiklībā un taktikā ar citu Bauskas pilsētas skolu komandām. Skolotājas Rozes Bruģes audzēkņi kopā ar sporta skolotāju Ievu Šteinbergu ieguva 2.vietu. Pedagoģes priecājas, ka šīs sacensības vieno klases skolēnus, māca viņus būt pacietīgiem, sadarboties, vērtēt kopīgās intereses augstāk par savējām. Turpināsim sportot!

Skaļās lasīšanas sacensība turpinās

Turpinās LNB organizētā lasīšanas veicināšanas aktivitāte – Skaļās lasīšanas sacensība. Novada kārtā, kas 25.februārī notika Bauskas KC, piedalījās gandrīz 20 labākie lasītāji no Bauskas un novada skolām. Mūsu skolu pārstāvēja 5.b klases skolēni Jānis Maskals un Kristiāna Dambe. Jānis tika pie vienas no sešām ceļazīmēm uz nākamo kārtu, bet Kristiāna saņēma pateicību. Kristiāna klātesošajiem nolasīja fragmentu no O.L.Kirkegora grāmatas “Gumijas Tarzāns”. Jānis lasīja  fragmentu no L.Maieres- Skumancas grāmatas “Ja Tu tā domā, mīļais Dievs” . Tajā vēstīts ar maza zēna Ksaveriņa dzīvi ģimenē. Jānis lasīja  ļoti saprotami un sadzirdami, ar izjūtu, nezaudējot kontaktu ar publiku, tāpēc arī vērtējums ir labs. Vēlēsim veiksmi konkursa turpmākajā gaitā!