Home » 2020 » November » 11

Daily Archives: November 11, 2020

Lāčplēša dienā atceramies varoņus

Lāčplēša dienas gaismiņas šogad iedegsim katrs savas mājas logos, tā savā uzrunā 10.novembrī sacīja Valsts prezidents Egils Levits. Skolā, mācību un klases stundās runājam par šo Latvijas vēsturei izšķirošo laiku, pieminam varoņus. Skolas telpas un logi ietērpjas svētku rotā ar novembra sarkanbaltsarkanajām krāsām(paldies skolotājai L.Purenai par izdomu, skolas gaiteņus un foajē rotājot!).

Daudzi no jums droši vien dosies pie Bauskas Brīvības pieminekļa, lai aizdegtu svecīti, kā tas tradicionāli tiek darīts visā Latvijā.  Būsim atbildīgi, ievērosim visus valstī noteiktos ierobežojumus! Mājās, tuvinieku lokā šo dienu svinēsim, vērojot tiešsaistes pasākumus, koncertus un videofilmas (ieskaties šeit, atradīsi koncertu sarakstu!). Šovakar LTV1 demonstrēs mākslas filmu “Dvēseļu putenis”, kas stāsta par Latvijas karavīru gaitām.

Lūk, daži video, kur vari gūt emocijas, zināšanas un, tos skatoties, godināt varoņu piemiņu arī tā! (Tie gan vairāk noderēs vecāko klašu skolēniem)