Home » 2021 » February » 10

Daily Archives: February 10, 2021

Svarīgākais par diagnosticējošo darbu norisi 3.klasei

Galerijā skatāmas infografikas par VALSTS DIAGNOSTICĒJOŠO DARBU (VDD) norisi 3.klasei. Ieskaties, izpēti, kā arī uzticies saviem priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem. Arī portāls uzdevumi.lv sagatavojis informatīvu materiālu, kurā skaidroti diagnosticējošo darbu mērķi un sniegti ieteikumi, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv. To skati šeit!

Lai Tev veicas!

Svarīgākais par diagnosticējošajiem darbiem 6.klasei

Galerijā skatāmas infografikas par VALSTS DIAGNOSTICĒJOŠO DARBU (VDD) norisi. Ieskaties, izpēti, kā arī uzticies saviem priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem. Arī portāls uzdevumi.lv sagatavojis informatīvu materiālu, kurā skaidroti diagnosticējošo darbu mērķi un sniegti ieteikumus, kā vecāki var palīdzēt bērnam valsts pārbaudes darbu laikā, izmantojot Uzdevumi.lv. To skati šeit!

Lai Tev veicas!