Home » 2021 » September » 02

Daily Archives: September 2, 2021

Saulaini mirkļi Zinību dienā

Jaunais mācību gads Bauskas pilsētas pamatskolā sācies! To apliecināja vairāk nekā 300 skolēnu, pedagogu un darbinieku. Skolas pagalms  bija “atdzīvojies”. Svinīgo pasākumu šoreiz vadīja skolotāja Daiga Sējēja. Uzrunas teica skolas direktors Jānis Rumba, skolas Padomes pārstāve Liene Aņūne. Tika godāts skolas karogs, pie kura stāvēja uzcītīgākie  jaunieši no 9.a un 9.b klasēm – Anna Sibilla, Kristiāna, Lauma, Alise, Domeniks un Roberts. Devītie pie savas drošās rokas audzēkņu pulkā ieveda pirmklasniekus. Šogad mācības uzsāka divas pirmās klases, kuru audzinātājas ir Baiba Apšāne un Inta Šarikova. 9.klašu audzinātājas ir Ieva Mašale un Solveiga Gudkova.

Par Zinību dienas muzikālo un literāro noformējumu bija parūpējušās skolotājas Gunta Spure un Ilze Bērziņa. Ieklausījāmies Elīzas Bundures un Emīla Ancāna runātajos dzejoļos. Skolas himnu šogad dziedāja Olivers Puķāns, bet Markuss Dudkovs nodziedāja tautasdziesmu. Pirms doties uz klases stundu, skolotāja Aija Dūmiņa visus izkustināja jautros disko ritmos.  9.klašu skolēnu vārdā runāja Marta un Evelīna Keita, bet Elmārs iezvanīja 1.mācību stundu. Katra klase pretī jaunajam mācību gadam aizlidināja papīra lidmašīnu ar ļoti svarīgu vēstījumu.

Lai visiem pietiek gan drosmes, gan veselības, gan godīguma, gan apņemšanās darīt savu darbu labi!