Home » 2021 » October » 05

Daily Archives: October 5, 2021

Labo darbu nedēļā – maisam gals vaļā!

No 4.-8.oktobrim – LABO DARBU NEDĒĻA. To, ka labie darbi nav ietilpināmi kādos konkrētos laika rāmjos, jau esam pierādījuši vairākkārt. Tā noticis arī šogad.

Un tā – labo darbu maisam gals vaļā, un tajā jau kaut kas ir! Par to parūpējusies 4.a klase kopā ar skolotāju Līgu Purenu. Viņa jau pagājušā mācību gada noslēgumā toreizējos trešklasniekus rosināja vasarā vākt ārstniecības augus tējai. Tā tika nostiprinātas un pielietotas praksē dabaszinībās iegūtās zināšanas par ārstniecības augiem. Daudzi skolēni bijuši čakli liepziedu, kumelīšu, pelašķu, jasmīnu un citu augu vācēji. Pie gardiem tēju maisījumiem tikušas šo skolēnu ģimenes. Tēju bija pietiekami daudz, lai padalītos ar mūsu skolas skolotājiem. Glīti iesaiņotās paciņās tieši Skolotāju dienas priekšvakarā šis PRIEKS sasniedza adresātus! Paldies bērniem un skolotājai Līgai!

Gaidiet nākamos Labo darbu aprakstus un steidzieties arī paši ko labu padarīt!