Home » 2022 » June » 01

Daily Archives: June 1, 2022

Mežotāji “rullē” kopā ar dabaszinību skolotājām

Saņemts atzinības diploms par mūsu skolas 8.un 9.klašu piedalīšanos konkursā, kas ilga no februāra līdz aprīlim. Bija jāizspēlē digitāla spēle par meža kopšanu un izmantošanu. Otrajā daļā bija praktiski uzdevumi, kas jāveic dabā – koku mērījumi, koka krājas (tilpuma) aprēķināšana, jānosaka ģeogrāfiskās koordinātes kokam, izmantojot speciālu aplikāciju. Tas viss bija veicams, aprobējot jaunu metodisko materiālu dabaszinībās, šajā procesā piedalījās skolotājas Gunta Kiseļeva, Elīna Meldere, Kristīna Kondrotaite un Olga Vinogradova kopā ar minēto klašu skolēniem. Balvas iegūt šoreiz neizdevās, bat jaunas zināšanas un prasmes gan! Šis temats nākamgad būs iekļauts 9.klases bioloģijas kursā.

Pirms brīvlaika tiekamies pēdējā līnijā

Kā savā uzrunā pēdējā šī mācību gada līnijā ar humoru sacīja skolas direktors Jānis Rumba- skolas dzīvē ir divas skaistas dienas – 1.septembris un 31.maijs. Viņš uzteica skolēnus un pedagogus par izturību šajā tik sarežģitajā mācību periodā, kad mijās daudzveidīgas darba formas un metodes. Strādājām gan attālināti, gan klātienē. Tas no visiem prasīja lielu koncentrēšanos, precizitāti un pacietību. Tomēr daudziem skolēniem izdevies sasniegt atzīstamus rezultātus konkursos un olimpiādēs. Viņi no direktora rokām saņēma dažādus godarakstus un pateicības. Direktora vietniece Terēzija Pundure analizēja mācību darbu un izsniedza klašu audzinātājiem skolas diplomus un atzinības rakstus tiem skolēniem, kas mācījušies labi un teicami. Par interešu izglītības veiksmēm šajā periodā runāja Inga Briede. Sporta skolotāji Raivis Maķevics, Solvita Maķevica un Amanda Savicka uzteica skolēnus par piedalīšanos Sporta dienā, visiem tika balviņas un diplomi. Direktora vietniece Iveta Semjonova atraktīvi ieskicēja vasaras brīvlaika klātbūtni, uzsverot drošības noteikumu ievērošanu. Skolēnus uzrunāja Skolas padomes priekšēdētāja vitniece Ilze Puķāne. Pasākumu ar dziesmām kuplināja 3.a un 6.a klase. Dzeju runāja Maija Sirmane un Zane Lea Zunda.

Lai visiem saulaina, notikumiem piepildīta vasara! Uz tikšanos jaunajā – 2022./2023.mācību gadā!