Home » 2022 » August

Monthly Archives: August 2022

Pirms jaunā mācību cēliena pedagogi saņem IZM Atzinības rakstus

Bauskas Valsts ģimnāzijā 24.augustā notika ikgadējā pedagogu augusta konference. Tajā Bauskas novada skolotāji un izglītības iestāžu vadītāji satikās, lai apspriestos, mācītos, iedvesmotos nākamajam darba cēlienam. Uzrunas un novēlējumus izteica Bauskas Novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis, Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja un citi. Pedagogi klausījās lekcijas, strādāja darba grupās.

Šajā reizē pedagogi saņem arī atzinības un apbalvojumus. Priecājamies, ka viņu vidū bija arī mūsu skolas pedagogi. Sākumskolas skolotāja Inta Šarikova saņēma IZM Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā. Matemātikas un datorikas skolotāja Jāzepa Širvja darbs arī tika novērtēts ar IZM Atzinības  rakstu par nozīmīgu ieguldījumu pedagoģiskajā darbā. Kopā ar pieredzējušo pedagogu audzēkņiem priecājamies un sveicam arī mēs!