Home » Bez tēmas » Gleznojam, veidojam, dziedam un dejojam – māmiņu priekam

Gleznojam, veidojam, dziedam un dejojam – māmiņu priekam

May 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

9.maijā Bauskas Kultūras centrā izskanēja pavasarīgi skaists un sirsnīgs sveiciens Mātes dienā. Tas bija skolas interešu izglītība grupu sarūpētais koncerts. Kupli ameklētā pasākuma ievadā skolas direktors Jānis Rumba uzrunāja vecākus un vecvecākus, kā arī pateicās interešu grupu skolotājām un koncerta veidotājām – Ilzei Bērziņai, Ingai Bukšai, Evijai Bonātei, Santai Zemītei, Ainai Grīnbergai, Aijai Dūmiņai, Rozei Bruģei, Guntai Spurei, Ingai Briedei, Baibai Apšānei un Ivetai Semjonovai. Koncertā uzstājās visi skolas muzikālie kolektīvi – 2.-4.klašu un 5.-9.klašu kori, 1.klašu , 2.klašu un zēnu ansambļi. Flautas solo kopā ar kori izpildīja Paula Druviņa. Arī katrs no trim deju kolektīviem nodejoja divas dejas. Mūsdienu deju grupa izdejoja dziesmu “Skrienu, skrienu!”. Skatītājus aizkustināja sirsnīgie uzvedumi, ko veidojusi R.Bruģe kopā ar 3.a un 7.a klašu teātra grupām. Ar dzejas un prozas rindām koncertu rotāja Ralfs Zaharčenoks, Kristers Purviņš, Kristiāna Dambe, Nikola Bula, Sofija Rasa, Selīna Rasa, Aleksandra Cera un skolotāja Gunta Spure. Skaistu akcentu koncertam deva 2.a klases kompozīcija par pavasara atnākšanu. Ceram, ka skolēnu vecākiem koncerts sagādāja prieku!

P.S. Skolas foajē ir (un kādu laiku vēl būs!) aplūkojama skolēnu zīmējumu, rokdarbu, koka izstrādājumu, dažādu māksliniecisku rotājumu izstāde, ko no visiem skolēnu darbiņiem kopā salikusi skolotāja Daiga Sējēja.

Lai sirdssilti svētki visām ģimenēm!