Home » Bez tēmas » Skanīga Bauskas MMS reklāma pilsētas pamatskolā

Skanīga Bauskas MMS reklāma pilsētas pamatskolā

May 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Klāt tradicionālie Bauskas Mūzikas un mākslas skolas pavasara koncerti pilsētas skolās. 14.maijā Bauskas MMS audzēkņi muzicēja Bauskas pilsētas pamatskolā. Koncerta dalībnieki lielākoties bija šīs skolas skolēni, kas izglītojas mūzikā Bauskas MMS. Koncerta mērķis bija popularizēt mūzikas izglītību, rosināt skolēnus padziļināti apgūt kāda instrumenta spēli vai izkopt dziedāšanu kora klasē. Pamatskolēnu priekam muzicēja 1.-2.klašu ansamblis (ped.I.Bukša), flautas klases audzēkne Marta Dārziņa (ped. Z.Jurēvica). Klavieru klasi pārstāvēja Danija Mickus (ped. L.Jaunliniņa) un Reinis Grosbards (ped.L.Kārkliņa). Laura Krasņikova (ped.P.Straume) priecēja ar klusinātu ģitārspēli. Pedagoga J.Krūmmaļa audzēkņi Ruslans Kapustins un Sonora Barsuka spēlēja saksofonu, bet Annija Dzene – klarneti. Kristers Pērkons  un Valentīna Glusjaka demonstrēja akordeona spēli (ped.A.Rušmane un I.Idere Bankava). Pedagoga Aigara Dziļuma audzēkņi Renārs Konjuševskis un Ralfs Milišuns iepazīstināja ar trompetes iespējām. Jaunos mūziķus, kā vienmēr, atbalstīja koncertmeistare Evija Bonāte.  1.-3. un 5.b  klašu skolēni ar interesi klausījās skaņdarbus, ko atskaņoja gan viņu skolas biedri, gan citu skolu audzēkņi. Koncertu vadīja Klēra Kuļikauska. Pavasara ziedi un saldumi māksliniekiem bija ļoti pelnīti. Sirsnīgs paldies visiem no Bauskas pilsētas pamatskolas kolektīva!