Home » Bez tēmas » Skatuves runas konkurss

Skatuves runas konkurss

May 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tradicionālais skatuves runas konkurss šogad pulcēja 20 skolēnus no 1.-5.klasei. Devīto klasi pārstāvēja viena skolniece. Šī konkursa mērķis ir izkopt skolēnu runas mākslu – prasmi uzstāties, uzrunāt auditoriju. Katrs runāja dzejoli vai prozas darba fragmentu. Uzstāšanās nedrīkstēja pārsniegt 3 minūtes. Žūrijā strādāja skolas teātra grupas pedagoģe Roze Bruģe, sākumskolas skolotāja Līga Purena un  skolotāja Inga Briede. Savu vērtējumu bija iespēja izteikt arī 5.b klases skolēniem, kuri vēroja konkursu. Prieks par skolēniem, kuri pārliecinoši uzstājās, runājot daiļdarbus par visdažādākajām tēmām – dabas skaistumu, dzīvniekiem, dzimtenes mīlestību, savu vietu pasaulē, darbiem un nedarbiem. Īpaši satraucoša šī uzstāšanās bija pirmklasniekiem, bet viņi to godam izturēja. 5.b klase skatītāju simpātiju balvu piešķira Evelīnai Tribei un Kristiānai Dambei. Foto varam vērot visus dalībniekus, bet 5 ceļazīmes uz novada konkursu žūrija nolēma piešķirt Nikolai Bulai, Klāvam Morkinam, Aleksandrai Cerai, Ralfam Zaharčenokam un Arnetai Hegenbatrei – Petrikai. Šie skolēni 21. martā kopā ar citiem Bauskas un Rundāles skolu skolēniem runās divus daiļdarbus. Lai veicas literāro tekstu apguvē un slīpēšanā!