Home » Bez tēmas » Zēnu ansamblim – 1.pakāpe vokālās mūzikas konkursā “Balsis”

Zēnu ansamblim – 1.pakāpe vokālās mūzikas konkursā “Balsis”

May 2019
M T W T F S S
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

8.martā Bauskas KC norisinājās Zemgales reģiona vokālās mūzikas konkurss “Balsis”. Mūsu skolas 3.-6.klašu zēnu ansamblis šajā konkursā pārstāvēja Bauskas un Rundāles novadus. Skolotāja Ilze Bērziņa lepojas ar saviem zēniem, jo puikas spēja pārvarēt lielo stresu un nodziedāt skaisti. Viņi žūrijas vērtējumam nodeva trīs dziesmas – R.Paula  “Dziesmiņu par Lapu Krišu” un divas latviešu tautas dziesmas a cappella. Žūrijā bija Mārīte Puriņa – mūzikas pedagoģe, Lielvārdes novada mūzikas un mākslas skolas direktore, vokālās grupas „Anima Solla” mākslinieciskā vadītāja; Dace Bula – mūzikas pedagoģe, vokālā pedagoģe, Latvijas vokālo ansambļu asociācijas valdes locekle; Nora Kalniņa – diriģente, profesionālo koru projektu dziedātāja; Antra Strikaite – mūzikas pedagoģe, Valsts izglītības satura centra Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vadītājas vietniece, projekta vadītāja.Piedalījās  arī Valsts izglītības satura centra Neformālās izglītības departamenta direktore Agra Bērziņa, kura mūsu zēniem aplaudēja visskaļāk. Zēnu dziedāšanu un skolotājas darbu šī profesionālā un prasīgā žūrija novērtēja ar 1.pakāpes diplomu, piešķirot 41 punktu. Koncertmeistare konkursā bija Evija Bonāte. Pasākuma norisi vēroja un īkšķus turēja arī vairāku puišu vecāki. Par šo panākumu visvairāk priecīgi, protams, ir paši dziedātāji. Sveicam arī mēs!