Home » 2024 » September » 02

Daily Archives: September 2, 2024

Uzsākam 2024./2025.mācību gadu

Atkalredzēšanās prieks, skaļas čalas, pirmklasnieku bijīgie un satrauktie skatieni – tās ir emocijas, kas vislabāk raksturo 2.septembra rītu mūsu skolā. Mācības atsākam gandrīz 300 skolēnu lielā pulkā. Svinīgajā pasākumā, ko vadīja sākumskolas skolotāja Anželika Orlova, klātesošie klausījās skolas direktora uzrunu. Viņš iepazīstināja ar jaunajiem pedagogiem, kas šogad uzsāks darbu mūsu skolā. Tie ir – sporta skolotāja Ieva Ozola, sākumskolas skolotāja Liene Sietine, matemātikas skolotāja Irēna Šuksta, latviešu valodas skolotāja Sandra Giptere – Ivanova un psiholoģe Benita Svareniece. 1.a klasi skolas gudrībās skolos Evita Zeltiņa – Kļaviņa, bet 1.b – Māra Gulbe. Izlaiduma klases skolas absolvēšanai motivēs 9.klašu audzinātājas Olga Vinogradova un Gunta Kiseļeva.
Zinību dienas pasākumā tika godāts skolas karogs, kas tradicionāli bija 9.klašu pārziņā. Skolas himnu kopā ar visiem visskaļāk un izjustāk dziedāja Valters Rotšteins un Mareks Jakubelovičs. Dzejoli runāja Alise Seškēna. Uzstājās arī 2.klašu ansamblis. Muzikālos priekšnesumus sagatavoja skolotājas Ilze Bērziņa un Inga Bukša. Vecāku vārdā visus sveica Skolas padomes pārstāve Ilze Puķāne. Neizpalika arī tradicionālās 1. un 9.klašu audzinātāju uzrunas (E.Zeltiņa – Kļaviņa un G.Kiseļeva). Svinīgā pasākuma dalībniekus lutināja joprojām vasarīgais laiks, tomēr skolas zvans, ko iezvanīja 9.a kl. skolnieks Emīls Regnārs Āboliņš, skaļi un uzstājīgi aicināja klasēs uz 1.mācību stundu.
Lai radošs, jaunām zināšanām un mācību piedzīvojumiem bagāts 105.skolas darbības gads! Lai 2024./2025. mācību gadā visiem – skolotājiem, skolēniem, vecākiem – daudz enerģijas un spēka!