Home » Articles posted by admin

Author Archives: admin

Jānis Maskals saņem atzinību un balvas

Noslēdzies Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais posms, kurā startēja arī mūsu skolas 5.b klases skolnieks Jānis Maskals. Viņa uzstāšanos nofilmēja mamma, jo klātienē konkurss nevarēja notikt valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ. Video tika nosūtīts uz Bauskas Centrālo bibliotēku, kur kopā ar pārējiem konkursa dalībniekiem  tas nokļuva pie žūrijas. Tajā bija amatierteātra “Vecsaule” režisore Gunta Siliņa, BJC direktores vietniece Veronika Puķe, kā arī žurnāliste Aina Ušča.  Galvenie vērtēšanas kritēriji bija dalībnieku nesamākslots, dabisks lasījums, mērens lasīšanas temps, piemērota intonācija, iekļaušanās trīs minūtēs un prasme ieinteresēt klausītājus izlasīt izvēlēto grāmatu. Par ceļazīmi uz Skaļās lasīšanas sacensības nacionālo finālu cīnījās četrpadsmit  5. un 6.klašu  skolēni no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku skolām. Uz Rīgu šogad dosies Bauskas Valsts ģimnāzijas 6.b klases audzēknis Kristaps Zviedris.

Jāņa lasījums arī tika uzteikts par aktuālo tematiku, skaidro dikciju, kontaktu ar klausītāju,  kā arī labi uzfilmēto video. Tā Jānim bija laba skatuves pieredze un labs atspēriens nākamajiem izaicinājumiem šajā jomā. Ar viņu kopā par labajiem panākumiem priecājas gan viņa ģimene, gan skolotāja I.Briede, kas palīdzēja sagatavoties konkursam. Balvā – diploms un V.Rūmnieka grāmata “Zaļais gredzens”.

Būsim informēti par notiekošo valstī! Būsim atbildīgi!

Turpinām mācīties! TELEVĪZIJAS STUNDU SARAKSTS no 5.-8.maijam

Tavaklase.lv

TV stundas 1.-4.klasēm  1. kanālā (ReTV)

TV stundas 5.-12.klasēm  2. kanālā (Sportacentrs)

 

Piedalies ikgadējā Eiropas eksāmenā!

Ja vēlies pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību un ar to saistītiem jautājumiem, 7.,8. vai 9.maijā dodies uz šo saiti – EIROPAS SAVIENĪBAS MĀJA–  un izaicini sevi! Iegūsi ne tikai jaunas zināšanas, bet arī vērtīgas balvas!

SVARĪGA INFORMĀCIJA

SVARĪGI – DEVĪTO KLAŠU SKOLĒNIEM

9.klašu skolēni! Izsakiet savu viedokli IZM aptaujā skolēniem par noslēguma pārbaudes darbu norisi! Lai piedalītos , izmantojiet savu e-klases pieeju! Aptauja šeit! 

Kā Tev “mājās” iet, skolotāj?

Kopš 13.marta skolotāju un skolēnu darba ikdiena “apmetusi kūleni”. Vairāk nekā mēnesi mācību darbs un komunikācija notiek attālināti. Lai skolas pedagogi būtu vienoti savās mācību metodēs, prasībās, būtu informēti par kolēģu darbu, regulāri notiek saziņa dažādās informācijas platformās. Tāda virtuāla sanāksme notika arī 21.aprīlī. Skolotāji satikās vietnē “ZOOM”. Tika uzklausītas pedagogu pārdomas, problēmas, veiksmes (un arī neveiksmes, diemžēl!) stāsti. Skolas vadība pastāstīja par saņemtajām vecāku atsauksmēm, vērtējot attālināto mācību darbu mūsu skolā. Izraisījās diskusija par vērtēšanu. Kopā tika domāts, kā nepārslogot skolēnus ar ļoti darbietilpīgiem, tehnoloģiskiem uzdevumiem, jo ne visu audzēkņu informācijpratība un tehnoloģiju pieejamība ir vienlīdz laba. Tika apzināti skolēni, kam vajadzīga palīdzība, uzmundrinājums, lai veiksmīgi apgūtu šajā mācību gadā plānoto. Direktors rosināja arī skolotājus rūpēties par savu emocionālo stabilitāti, neizdegt nepārtrauktā darbā, noteikt robežas savai darba dienai, rūpīgāk plānojot saziņas laiku ar skolēniem.

Lai visiem mierīgas Lieldienas ģimenes lokā!

 

Seko Latvijas Republikas Veselības ministrijas aktuālākajai informācijai!