Home » 2020 » May

Monthly Archives: May 2020

Jānis Maskals saņem atzinību un balvas

Noslēdzies Skaļās lasīšanas sacensības reģionālais posms, kurā startēja arī mūsu skolas 5.b klases skolnieks Jānis Maskals. Viņa uzstāšanos nofilmēja mamma, jo klātienē konkurss nevarēja notikt valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ. Video tika nosūtīts uz Bauskas Centrālo bibliotēku, kur kopā ar pārējiem konkursa dalībniekiem  tas nokļuva pie žūrijas. Tajā bija amatierteātra “Vecsaule” režisore Gunta Siliņa, BJC direktores vietniece Veronika Puķe, kā arī žurnāliste Aina Ušča.  Galvenie vērtēšanas kritēriji bija dalībnieku nesamākslots, dabisks lasījums, mērens lasīšanas temps, piemērota intonācija, iekļaušanās trīs minūtēs un prasme ieinteresēt klausītājus izlasīt izvēlēto grāmatu. Par ceļazīmi uz Skaļās lasīšanas sacensības nacionālo finālu cīnījās četrpadsmit  5. un 6.klašu  skolēni no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku skolām. Uz Rīgu šogad dosies Bauskas Valsts ģimnāzijas 6.b klases audzēknis Kristaps Zviedris.

Jāņa lasījums arī tika uzteikts par aktuālo tematiku, skaidro dikciju, kontaktu ar klausītāju,  kā arī labi uzfilmēto video. Tā Jānim bija laba skatuves pieredze un labs atspēriens nākamajiem izaicinājumiem šajā jomā. Ar viņu kopā par labajiem panākumiem priecājas gan viņa ģimene, gan skolotāja I.Briede, kas palīdzēja sagatavoties konkursam. Balvā – diploms un V.Rūmnieka grāmata “Zaļais gredzens”.

Būsim informēti par notiekošo valstī! Būsim atbildīgi!

Turpinām mācīties! TELEVĪZIJAS STUNDU SARAKSTS no 5.-8.maijam

Tavaklase.lv

TV stundas 1.-4.klasēm  1. kanālā (ReTV)

TV stundas 5.-12.klasēm  2. kanālā (Sportacentrs)

 

Piedalies ikgadējā Eiropas eksāmenā!

Ja vēlies pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību un ar to saistītiem jautājumiem, 7.,8. vai 9.maijā dodies uz šo saiti – EIROPAS SAVIENĪBAS MĀJA–  un izaicini sevi! Iegūsi ne tikai jaunas zināšanas, bet arī vērtīgas balvas!