Home » 2022 » May » 09

Daily Archives: May 9, 2022

Skaļās lasīšanas sacensībā Sintija un Gabriela nokļūst nākamajā kārtā!

9.maijā Bauskas KC  notika LNB un Bauskas Centrālās bibliotēkas organizētā Skaļās lasīšanas sacensība, kurā piedalījās 12 Bauskas pilsētas un tuvākās apkārtnes skolu 5.klašu labākie lasītāji. Mūsu skolas piektklasnieces Sintija Niedra un Gabriela Krekšina savu uzdevumu paveica ļoti labi. Gabriela žūrijai un pārējiem konkursa dalībniekiem lasīja priekšā fragmentu no E.Blaitones grāmatas “Slavenais piecnieks” par piecu draugu piedzīvojumiem uz kuģa vraka. Sintijas uzstāšanās bija veiksmīga, lasot Annas Volcas grāmatas “Eva, Niks un es” fragmentu. Meitenes iekļuva nākamajā kārtā, kas notiks 17.maijā. Tur konkurence būs lielāka – būs jāmērojas lasītprasmē arī ar Iecavas, Vecumnieku un Valles skolu bērniem.  Vēlēsim veiksmi!

Mans Latvijas pavasaris ir klāt!

Tā domā gan mūsu skolas vadība, gan pedagogi , gan skolēni. Par godu un prieku pavasarim no 3.-6.maijam skolā norisinājās kolāžu darināšanas “sprints”. Domu un to vizuālā  atveidojuma skrējiena rezultātā tapuši vairāki panno, kas tagad rotā skolas gaiteņus un aplūkojami visiem. Tos veidojuši gan klašu kolektīvi, gan skolotāji, gan tehniskie darbinieki. Skolas padome rosinājusi šajā akcijā piedalīties arī  vecākus. Populārākie tēli kolāžās – putni, koki, ziedi, taureņi. Krāsas – raibu raibās, kā jau piedien ziedēšanas un atmodas laikam. Tehnikas, kurās darināti skaistie darbi,  arī visdažādākās – sākot no gleznojuma un beidzot ar aplikāciju. Kas no tā iznācis, vērojiet galerijā!

Vecāki, skolotāji un skolēni aicināti piedalīties aptaujā

No 2.-13.maijam skolā notiek anketēšana (aptauja). Atbildēt uz jautājumiem par sadarbību, skolas dzīvi, mācību procesu aicināti skolēni, pedagogi un vecāki. Šīs aptaujas mērķis ir izzināt viedokli par mācību pieredzi skolā, skolas fizisko un emocionālo vidi, izprast, kā mums veicas ar informācijas apmaiņu par bērnu skolas gaitām.  Esam pārliecināti, ka aptaujā iegūtā informācija stiprinās skolas un vecāku sadarbību bērnu izglītošanā, tālab lūdzam tai atvēlēt laiku! Jau iepriekš pateicamies par ieinteresētību un piedalīšanos!

Pilsonības stundās godina Latvijas neatkarību

3.maija rīts visās skolas klasēs sākās ar Pilsonības stundu. Tajā skolēni aktualizēja savas zināšanas par  dienu, kad Republikas Latvijas PSR Augstākā Padome 1990. gada 4. maijā pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Atzīmējot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, skolēni piedalījās klases viktorīnās, veidoja plakātus, zīmējums, dziedāja Valsts himnu, klausījās patriotiskas dziesmas. Pilsonības stundas mūsu skolā ir tradicionāla mācību metode. Tā cenšamies kopt skolēnos valstiskuma apziņu, nostiprināt zināšanas par valstij un tautai nozīmīgiem notikumiem un to lomu vēsturē.