Home » Bez tēmas » Skaļās lasīšanas sacensībā Sintija un Gabriela nokļūst nākamajā kārtā!

Skaļās lasīšanas sacensībā Sintija un Gabriela nokļūst nākamajā kārtā!

9.maijā Bauskas KC  notika LNB un Bauskas Centrālās bibliotēkas organizētā Skaļās lasīšanas sacensība, kurā piedalījās 12 Bauskas pilsētas un tuvākās apkārtnes skolu 5.klašu labākie lasītāji. Mūsu skolas piektklasnieces Sintija Niedra un Gabriela Krekšina savu uzdevumu paveica ļoti labi. Gabriela žūrijai un pārējiem konkursa dalībniekiem lasīja priekšā fragmentu no E.Blaitones grāmatas “Slavenais piecnieks” par piecu draugu piedzīvojumiem uz kuģa vraka. Sintijas uzstāšanās bija veiksmīga, lasot Annas Volcas grāmatas “Eva, Niks un es” fragmentu. Meitenes iekļuva nākamajā kārtā, kas notiks 17.maijā. Tur konkurence būs lielāka – būs jāmērojas lasītprasmē arī ar Iecavas, Vecumnieku un Valles skolu bērniem.  Vēlēsim veiksmi!