Home » 2024 » October » 02

Daily Archives: October 2, 2024

Skolēni Iecavā mācās uzņēmējdarbību

Sociālo zinību skolotāja Laura Švāgere informē, ka interešu izglītības grupas “Skolēnu mācību uzņēmums” pārstāvji  1.oktobrī devās uz Iecavu, kur norisinājās “Jauno uzņēmēju skola 2024”. Publiski pieejamā informācijā lasām, ka no 24. septembra līdz 11. oktobrim Junior Achievement Latvia sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru projekta “Atbalsts mazo un vidējo uzņēmumu inovatīvas uzņēmējdarbības attīstībai” ietvaros dodas uz Latvijas reģioniem darbnīcu ciklā “Jauno uzņēmēju skola 2024”. “Jauno uzņēmēju skola 2024” ir vienas dienas seminārs, kurā piedalās JA Latvia dalībskolu skolotāji un skolēni.

Arī pasākumā Iecavā  skolotāji un skolēni uzzināja  par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazinās ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīja biznesa ekspertu pieredzi.

Skolotāja L.Švāgere stāsta, ka mūsu skolēni dzirdēja motivējošus iedvesmas stāstus par veiksmīgu SMU darbību. Viņiem bija iespēja praktiski darboties,  izmantojot mākslīgo intelektu, lai ģenerētu idejas un veidotu SMU. Pasākumā piedalījās Edijs Bošs, Vanesa Erlecka, Ralfs Brūveris un Amanda Lazdiņa.