Home » 2024 » October » 14

Daily Archives: October 14, 2024

Kopā ar skolotāju Ievu Ozolu – sports un VESELĪBA

Sporta skoltājas Ievas Ozolas mācītais priekšmets skolā ir   “Sports un veselība”, tālab viņa aicina skolēnus domāt gan par daudzveidīgām sportiskām aktivitātēm, gan arī par veselīgu uzturu. Rudens ir piemērotākais laiks, lai runātu par veselīgu uzturu, jo dabā šobrīd visa raža ir novākta un varam to sākt novērtēt. 7.un 14.oktobrī ir aizvadīts pasākums “Augļi un dārzeņi –  tavas veselības supervaroņi”  1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.a, 3.b. un 4.b klasēm. Kopā noskaidrots, kādas superspējas piemīt augļiem un dārzeņiem, kā tās palīdz bērniem būt stipriem un veseliem. Kopā pagatavoti veselīgi rudens našķi – krāsnī cepti āboli. Tā mēs gudri un garšīgi iesākam mūsu skolas jubilejas svētku nedēļu, par ko skolotājai Ievai Ozolai milzīgs paldies!

Bauskas novada skolu sacensībās “Komandu kross” mūsu skolas dalībniekiem – zelts

11.oktobrī Bauskas pilskalnā notika Bauskas novada skolu sacensības komandu krosā dažādām vecuma grupām.
B grupas 2009. un 2010.g. dz. meitenēm un zēniem bija jāveic 3x800m izturības skrējiens apvidū.
Bauskas pilsētas pamatskolu pārstāvēja B grupas meitenes Paula Viļķena (8.b), Sabīne Pērkone (8.b) un Vanesa Erlecka (9.b).  B grupas zēni –  Jēkabs Belverts (9.b), Rinalds Latūns (9.b) un Emīls Eglīte (9.a).

A grupas zēni sacensībās bija Dominiks Savickis-Turks (9.b), Juris Lavrinovičs (8.a) un Kevins Rozenfelds (9.b).

B grupā gan meitenes, gan zēni izcīnīja 1.vietu.
Lepojamies ar šo augsto sasniegumu ! Paldies par labi padarīto darbu, skolas pārstāvēšanu un panākumiem novada sacensībās!

Informēja sporta skolotāja Līga Irmane – Švāgere.