Home » 2014 » December » 09

Daily Archives: December 9, 2014

Tuvojas Ziemassvētku tirdziņš

15. decembrī plkst. 12.30 skolas foajē sāksies tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš un darbnīcas, ko ar savu izdomu un rūpēm atkal atbalstīs skolēnu vecāki. Ja vēlies piedalīties, ir pēdējais laiks domāt par to, ko tirgosi un kādas aktivitātes piedāvāsi citiem. Neatstāj visus darbiņus uz pēdējo brīdi!

Lasīšanas eksperti turpina vērtēt

Kopš septembra 30 mūsu skolas Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas eksperti cītīgi lasa, vērtē un analizē katrs savai vecuma grupai paredzētās grāmatas. Uzklausot ekspertu domas, jāatzīst, ka šogad žūrijas grāmatas ir ļoti daudzveidīgas, dažas lasīt ir viegli, citām vajadzīga piepūle, lai tiktu līdz galam. Arī saturiski grāmatas ir ļoti dažādas – gan fantastika, gan piedzīvojumi, vēsturisku notikumu apraksti, stāsti par dzīvniekiem un dzejoļi. Tomēr visi aptaujātie skolēni atzīst, ka lasīšana ir jauka nodarbe.

Kad ir izlasītas 5 vērtēšanai paredzētās grāmatas, katrs eksperts aizpilda elektronisku anketu, kurā lasīto vērtē un izsaka savas domas. Čaklākie lasītāji, kas jau anketu aizpildījuši, ir I. Semjonova, A. S. Pumpure, M. Kārkla, L. Bračka un K. Auziņa. Rosinu arī citus būt aktīvākiem! Informēju, ka lasīšanas laiks ir pagarināts līdz janvāra vidum.

Skolas bibliotekāre I. Briede

bernuzurija-480px

Skolas akreditācija noritējusi veiksmīgi

Šogad rudenī viss skolas kolektīvs un it īpaši skolas vadība veica lielu darbu, lai iesniegtu Izglītības kvalitātes valsts dienestam skolas pašnovērtējumu un daudz citu dokumentu, kas nepieciešami skolas akreditācijas procesam.

Akreditācijas komisija pētīja un analizēja skolēnu sasniegumus valsts pārbaudes darbos, diagnosticējošajos darbos, ikdienas mācību darbu. Eksperti iepazinās ar sniegto atbalstu skolēniem, skolas sadarbību ar ģimenēm, skolas vidi, resursiem un darba organizāciju.

Iepriekšējā mūsu skolas akreditācija notika 2008. gadā. Nupat, 8.decembrī no IKVD tika saņemta izglītības iestādes akreditācijas lapa, kas apliecina, ka Bauskas pilsētas pamatskola ir akreditēta uz turpmākajiem sešiem gadiem.

Esam lepni un priecīgi, ka mūsu kopīgais darbs ir ieguvis augstu novērtējumu.

Paldies mums visiem par godprātīgi veikto darbu!

Sveicam ar nopelniem olimpiādē

Karolīna Auziņa9.a klases skolniece Karolīna Auziņa Bauskas novada bioloģijas olimpiādē ieguvusi Atzinību.

Šoreiz olimpiāde noritēja diezgan neierasti – 28. novembrī uzdevumus vajadzēja pildīt elektroniski, pēc tam tie ceļoja uz Rīgu. Pēc centralizētas izvērtēšanas saņemti rezultāti, kas Karolīnu un viņas skolotāju Guntu Biršti ļoti iepriecināja. Šo prieku dalām arī mēs!

Aicina mācīties Olainē

Pirmdien, 8. decembrī 9. klašu skolēniem notika karjeras izglītības nodarbība, ko vadīja pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas.

Jaunieši raksturoja specialitātes, ko var apgūt šajā izglītības iestādē. Lūk, dažas no tām: ķīmijas tehnoloģija, biotehnoloģija, vides aizsardzība un pārtikas produktu kvalitātes kontrole. Jaunieši sarunā ar mūsu skolas devītklasniekiem skaidroja ar ķīmiju saistīto profesiju nozīmi un aktualitāti, darba iespējas dažādos Latvijas un ārvalstu uzņēmumos. Viņi raksturoja koledžas mācību procesu, brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī dzīvi dienesta viesnīcā. Olainieši demonstrēja dažus aizraujošus eksperimentus, kuros aicināja piedalīties arī mūsu skolēnus. Tikšanās beigās tika atbildēts arī uz jautājumiem.

Par šo skolu vairāk vari uzzināt, apmeklējot Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas mājas lapu: http://www.omtk.lv/lv/

Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 01 Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 02 Pārstāvji no Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas - 03