Home » 2018 » April » 09

Daily Archives: April 9, 2018

“Dziesmai būt!”

Piektdien, 6.aprīlī 5.-9.klašu koris,  diriģente Ilze Bērziņa un koncertmeistare Evija Bonāte devās uz Jelgavu, lai piedalītos Latvijas vispārējās izglītības iestāžu un  interešu izglītības iestāžu koru konkursā “Dziesmai būt!”. Mūsu meitenes dziedāja latviešu tautas dziesmu “Div’ pļaviņas es nopļāvu”  M.Gubenes apdarē , A.Kontauta dziesmu “Saulīt’ gāja vakarā” un M.Brauna dziesmu virkni. Korus Jelgavas 4.vidusskolā, kur notika konkurss, vērtēja žūrija – Anita Liekna, Jelgavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja, dziesmu svētku virsdiriģenti Gints Ceplenieks un Arvīds Platpers. Liels bija meiteņu un diriģentes prieks par žūrijas lēmumu – kora sniegums tika novērtēts ar  41,80  punktiem, kas atbilst pirmajai pakāpei. Pašas koristes atzīst, ka novērtē skolotājas un savu darbu, un priecājas par iespēju piedalīties šādā atbildīgā konkursā. Sveicam!