Home » 2018 » May » 16

Daily Archives: May 16, 2018

Runāsim Mūzikas valodā!

Tā mūs jau tradicionālajā pavasara koncertā aicina runāt un saprasties Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi. Arī šogad 1.-4.klašu skolēni klausījās savu skolasbiedru – mūzikas skolas audzēkņu koncertu. Klēra Kuļikauska bija šī koncerta vadītāja. Viņa ne tikai pieteica koncertnumurus, bet aicināja skolēnus mācīties mūziku Bauskas Mūzikas un mākslas skolā un apgūt dažādu instrumentu spēli, kā arī izkopt vokālās dotības. Koncertā dzirdējām flautu (K.Kuļikauska), vijoli (E.Rotšteins), klavieres (D.Mickus), akordeonu (V.Glusjaka), saksofonu (R.Kapustins), klarneti (A.Dzene), solo dziedāšanu (M.K.Kuka) un dziedāšanu ansamblī (S.Rasa, S.Rasa, M.K. Kuka, M.Dārziņa). Priecājāmies redzēt arī pedagogus L.Jaunliniņu, I.Ideri – Bankavu, I.Bukšu, A.Avotiņu, J.Krūmmali un koncertmeistari E.Bonāti. Cerams, ka daudzi pamatskolas mazāko klašu skolēni izmantos iespēju savus talantus izkopt šo pedagogu vadībā, kļūstot par Bauskas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem. Paldies par jauko koncertu!