Home » 2017 » May

Monthly Archives: May 2017

Veiklākie un veiksmīgākie sportā

Sporta skolotāji Ilona Dramačonoka, Ieva Šteinberga un Raivis Maķevics apkopojuši mūsu skolas skolēnu sporta sasniegumus šajā mācību gadā. Dažiem tie ir gana iespaidīgi. Priecājamies par katru sasniegumu un vēlam sportiskām veiksmēm bagātu arī nākamo mācību gadu!

Bauskas pilsētas pamatskolas labākie sportisti

2016./2017. mācību gada “raža”

Ieskaties pielikumā un novērtē, cik  daudz talantīgu, darbīgu, veiksmīgu un pacietīgu skolēnu mācās mūsu skolā. Konkursi, olimpiādes, viktorīnas, pēcpusdienas, skates, akcijas, čempionāti – to visu, zinošu un enerģisku skolotāju un mācīti un rosināti,  esam paveikuši šogad! Lepojamies!

Sasniegumi 2016.2017.m.g.

Sveiciens no skolas bibliotēkas

Paldies visiem čaklajiem lasītājiem gan Bērnu žūrijas akcijā, gan individuāli! Mācību gads strauji tuvojas noslēgumam, tādēļ sakārto skolas bibliotēkas izsniegtās mācību grāmatas, lai tās būtu patīkami lietot arī pēc Tevis. Pārlūko arī savu daiļliteratūras plauktu. Vai tur nav iegūlusi kāda skolas grāmatiņa? Ja esi Bauskas bērnu bibliotēkas klients, nokārto saistības arī ar to!

Pirmie 600 m no maratona

27. LATTELECOM RĪGAS MARATONU 13. maijā atklāja RIMI bērnu diena. 600 m skrējienā piedalījās arī Raivo Silnevičs, mūsu skolas 1.b klases skolnieks. Puisēns priecājas par iegūto medaļu un stāsta, ka izjutis, kā tas ir, kad sajūt “otro elpu”. Viņš jau trešo gadu kopā ar ģimeni dodas uz Rīgu, lai piedalītos Rīgas maratona aktivitātēs.

Atspēriens pirms starta

Pēdējā zvana dienā, 13.maijā 9.klašu skolēni savus audzinātājus – Ievu Mašali un Daini Cipuli uz skolu atveda īpašos auto. Šoreiz tās bija tā sauktās “Volgas”. 8.klašu skolēni kopā ar audzinātājām Daigu Sējēju un Dinu Ālmani bija parūpējušās par skolas ziedu rotu un sirsnīgiem vārdiem. Gerda nākamajiem absolventiem veltīja saksofona solo. 1.klašu nasamblis mācīja devītajiem rotaļu, kas attīsta pirkstu veiklību, bet 1.a klases skolēni mēģināja rast atbildi uz jautājumu , kas notiek skolā agri no rīta. 9 gadi skolas skolas solā aizritējuši nemanot, un, protams, žēl, ka nevaram turpināt mācīties šeit – tā jokojot sacīja 9.a klases meitenes.  Rodrigo Pumpurs 9.b klases vārdā pārējiem skolēniem vēlēja turpināt labās tradīcijas. Pēdējo mācību stundu katra 9.klase pavadīja kopā ar savu sākumskolas skolotāju – 9.a ar skolotāju Rozi Bruģi, bet 9.b – ar skolotāju Vitu Lukšu. Skolotāji vēlēja jauniešiem veiksmi eksāmenos. Tos šogad kārtos 26 devītklasnieki. Lai izdodas!

Godinām karalienes, karaļus un viņu bērnus

12.maijā, Mātes dienas koncertā Ralfs Zaharčenoks dzejolī nodēvēja mammu par karalieni, bet tēti – par karali. Šādā karaliski sirsnīgā gaisotnē uz koncertu kuplā skaitā atnākušie vecāki baudīja skolēnu priekšnesumus. Uzstājās 2.-4. un 5.-9.klašu koris, meiteņu un zēnu ansambļi, 1.klases ansamblis, 3 deju kolektīvi, moderno deju grupas, teātra un skatuves runas interešu grupu dalībnieki, vijolniece un akordeonists. Tika demonstrētas arī modes. Izmantojot vecāku klātbūtni, skolas direktors uzteica skolēnus, kuriem šajā mācību gadā bijuši vislielākie panākumi mācību olimpiādēs. Skolas atzinības rakstus un suvenīrus saņēma Dinija Salasgrāve, Elīna Stašāne, Luīze Druviņa, Paula Kristiāna Daugule, Kitija Untāle, Roberts Rēbuks, Gundars Rēbuks, Elīza Lakovica – Lakoviča, Žanete Gulbe. Īpašs prieks bija par mūsu skolas “Gada skolēna” Dinijas Salasgrāves panākumiem – meitene piedalījusies vairākās olimpiādēs, saņemot pat atzinību valsts latviešu valodas olimpiādē. Dinijas darbs novērtēts arī ārpus mūsu skolas – viņa ieguvusi nomināciju par  mācību darbu novadu konkursā “Gada skolēns”.

Laura un Nadīnas zīmējumi publicēti grāmatā “Gada labākā būve Latvijā 2016”

Lauris Čerņevskis no 2.a un Nadīna Šumeiko no 5.b saņēmuši diplomus par iegūtajām godalgotajām vietām konkursā, kurā  piedalījās marta sākumā. Iznākusi arī grāmata, kurā publicēti konkursa dalībnieku darbi. Sveicam  čaklos zīmētājus un viņu skolotājas Aiju Dūmiņu un Daigu Sējēju.

Izstāde – dāvana Mātes dienā

Pirms Mātes dienas skolas foajē un stendus pārejā rotā skolēnu darbi, kas tapuši vizuālās mākslas, mājturības stundās un interešu izglītības nodarbībās kopā ar skolotāju Daigu Sējēju. Arī zēnu mājturības skolotājs Ilgonis Abramčiks rosinājis zēnus radošiem darbiem. Uzplaucis labo vēlējumu koks, ko plaucējuši 2.a klases bērni kopā ar skolotāju Aiju Dūmiņu. Ģeogrāfijas stundās kopā ar skolotāju Elīnu Melderi tapuši dažādi interesanti maketi. Ieskaties!

Pavasaris Šenbergā

2.-4.klašu koris 10.maijā piedalījās dziesmu un deju svētkos Skaistkalnē “Pavasaris Šenbergā”. Ikgadējais pasākums pulcēja mazos dziedātājus un dejotājus no Skaistkalnes, Iecavas, Bauskas, Misas, Liepājas, vairākām skolām Lietuvā. Laika apstākļu dēļ šoreiz svētku koncerts notika aktu zālē, nevis brīvdabas estrādē, kā ierasts. Par labu noskaņojumu rūpējās Skaistkalnes pūtēju orķestris. Visi dalībnieki piedalījās svētku gājienā. Mūsu skolas dziedātāji pirms koncerta devās nelielā pastaigā pa Skaistkalni – aplūkoja skaisto Mēmeles upi, svētku estrādi, topošo skolas stadionu. Pēc koncerta visi jutās gandarīti un ar prieku vēl izbaudīja gleznaino mājupceļu, kas ved gar Mēmeles upes krastu uz Jaunsauli. Paldies par muzikālo ceļojumu diriģentei Ilzei Žubērei !