Home » 2020 » February » 21

Daily Archives: February 21, 2020

Piedalās vokālo ansambļu konkursā “Balsis”

1.klašu vokālais ansamblis skolotājas Ingas Bukšas vadībā 21.februārī piedalījās Bauskas, Rundāles un Vecumnieku novadu vokālo ansambļu konkursā “Balsis”. Šis konkurss jau tradicionāli savu mājvietu atradis mūsu skolā. Vokālo mākslu šoreiz tajā demonstrēja ansambļi no Bauskas pilsētas pamatskolas, Uzvaras pamatskolas, Skaistkalnes vidusskolas, kā arī Bauskas KC vokālā ansambļa “Adoramus” meiteņu grupa.

Mūsu pirmklasnieki saņēma 2.pakāpes diplomu. Konkursa dalībniekus ar divām dziesmām sveica mūsu skolas 4.-6.klašu zēnu ansamblis. Gabriels visiem norunāja dzejoli “Bauskai”. Ansambļu sniegumu vērtēja žūrija, kurā strādāja Bauskas MMS pedagoģe Ieva Ūdre, Pilsrundāles MMS vokālā pedagoģe Inese Lavrinoviča un mūsu skolas mūzikas skolotāja Ilze Bērziņa.