Home » 2023 » March » 09

Daily Archives: March 9, 2023

Mūsu zēni piedalās vokālās mūzikas konkursa “Balsis – 2023” finālā

Skolas 3.-5.klašu zēnu ansamblis kopā ar skolotāju Ilzi Bērziņu un koncertmeistari Eviju Bonāti 7.martā devās uz Tukumu. Tur J.Raiņa Tukuma Valsts ģimnāzijas skanīgajā zālē norisinājās vokālās mūzikas konkursa “Balsis -2023” Zemgales novada finālskate. Kopā ar 10 citu skolu un vecumgrupu ansambļiem zēni rādīja savu labāko sniegumu. To vērtēja ļoti prasīga un profesionāla žūrija – Antra Strikaite, Mārīte Puriņa, Zane Stafecka un Nora Kalniņa. Zēni izpildīja trīs dziesmas, divas no tām – a’capella, abām  bija tikai ritma pavadījums, ko  izpildīja Harijs Kristers Bergs.  Skolotāja I.Bērziņa uzteic puišus par uzcītību un izjustu izpildījumu, kā arī rūpīgo darbu, gatavojoties šim konkursam.

Varam būt lepni par mūsu puikām, jo tas ir vienīgais zēnu ansamblis Bauskas novadā. Mūsu skola jau izsenis ir bijusi bagāta ar dziedāšanas tradīcijām – savulaik bija arī zēnu koris,  ansamblis. Šos kolektīvus vadīja mūzikas skolotāja Skaidrīte Kuķalka, tagad šīs tradīcijas turpina kopt Ilze Bērziņa. Ļoti jānovērtē skolotājas pacietība un neatlaidība, slīpējot prasmes ikdienas mēģinājumos, nemitīgi motivējot zēnus turpināt dziedāšanu, jo tas kļūst arvien grūtāk. Paldies arī puišu vecākiem par atbalstu! Tā turpināt, puiši!