Home » 2023 » March » 15

Daily Archives: March 15, 2023

Izstādes un pasākuma “Toņi un pustoņi 2023” atskaņas

14.martā mūsu skolas pārstāvji kopā ar vizuālās mākslas skolotāju piedalījās Bauskas novada bērnu un jauniešu mākslas un mūzikas festivāla “Toņi un pustoņi” darbnīcās un noslēguma pasākumā.

Kā jau iepriekš tika vēstīts portālā bauska.lv, Bauskas novada kārtai iesniegti ap 100 darbi no  desmit novada skolām un Bauskas Bērnu un jauniešu centra septiņām interešu izglītības grupām. Konkursam pieteikta arī tērpu kolekcija no Vecumnieku vidusskolas. Izstādē piedalās Bauskas pamatskola, Bauskas Valsts ģimnāzija, Griķu pamatskola, Iecavas pamatskola, Pilsrundāles vidusskola, Skaistkalnes vidusskola, Stelpes sākumskola, Uzvaras pamatskola, Vecumnieku vidusskola, Zālītes speciālā pamatskola.

Skolotāja D.Sējēje stāsta: “Bija interesantas radošās darbnīcas, kur varēja izgatavot individuālu ādas piekariņu, marmorēt dāvanu maisiņu, trenēties radiovadāmo automobiļu trasītē u.c. aktivitātes. Cienāja ar gardu putru , tēju un ievārījumu. Apbalvošanas pasākumā  uzstājās  kori, arī mūsu skolas 5.-9.klašu koris I.Bērziņas vadībā. Dejoja BJC deju kopas, jestri muzicēja Iecavas folkloras kopa ”Tarkšķi”.  Par skolēnu darbiem priecājās un runu teica Bauskas novada domes priekšsēdētājs  A.Okmanis un Izglītības nodaļas vadītāja V.Ieleja. Ar radošu modes skati priecēja Rīgas Mākslas un mediju tehnikums.  Žūrija pasniedza balvas gan skolēniem, gan skolotājiem. No mūsu skolas uz reģiona izstādi izvirzīti N. Šikovas darbs ”Bauska caur fotoobjektīvu” un R.Līvmaņa- Dankbara darbs “Bauskas jaunais stadions”. BJC Dārgumu meklētāju jauniešu specbalva tika G.Seimanes darbam  “Bauska senāk un tagad”.”  Skolotāja D.Sējēja saka lielu paldies visiem, kuri uzzīmēja brīnišķīgus darbus, uzteic arī tos, kuri izstādē neiekļuva. Paldies arī koristiem un diriģentei, kas kuplināja pasākumu!

Galerijā – izstādei atlasīto darbu foto, mirkļi no pasākuma.