Home » 2023 » March » 21

Daily Archives: March 21, 2023

Drošāka interneta dienā pildām anketas un mācāmies

Latvijas Drošāka interneta centrs organizēja  Drošāka interneta dienas (DID2023) atzīmēšanu. Šajā laikā sākot no 7.februāra norisinājās dažādas aktivitātes, kurās savus audzēkņus rosināja iesaistīties arī mūsu skolas datorikas skolotājs Jāzeps Širvis. Skolēni pildīja aptaujas, krāja zināšanas par drošu interneta lietošanu.  Vispopulārākā aktivitāte  bija testu pildīšana. Kopā testi tika izpildīti vairāk nekā 22 200 reizes. Tajā skaitā ir arī mūsu skolas skolēnu veikums, kas novērtēts ar dāvanu – savai skolai nopelnītām 100 “Digitālo prasmju dienasgrāmatām”.

Vairāk par šīm aktivitātēm Latvijā vari izlasīt  šeit.  Par to, kā droši rīkoties internetā, kā arī mācīties un mācīt – vietnēs  drossinternets.lvhttps://drossinternets.lv/lv/materials

https://drossinternets.lv/lv/info/ricijs-ru-un-internets

 

Sveicam Arnetu – ATZINĪBA latviešu valodas olimpiādē!

Saņemti  novada latviešu valodas un literatūras 49. olimpiādes rezultāti 8.-9.kl. grupā. Ar prieku lasām, ka mūsu skolas skolēni, kas tajā piedalījās, sasnieguši labus rezultātus. 8.kl. skolnieces Renāte Līgotne un Nikola Šikova saņēmušas labu vērtējumu, bet 9.a klases skolniece Arneta Hegenbarte – Petrika ieguvusi Atzinību un kopā ar to – uzaicinājumu uz olimpiādes valsts posmu. Sveicam Arnetu un viņas skolotāju Ievu Mašali!