Home » 2024 » April » 02

Daily Archives: April 2, 2024

Tērpi un spēles – mācāmies dzīvot ekonomiski!

Pagājusī nedēļa bija pasākumiem un notikumiem bagāta. Viens no spilgtākajiem un pamanāmākajiem notikumiem bija ekonomikas fakultatīva dalībnieku un pedagoģes Lauras Švāgeres organizētais pasākumu “komplekts”. Ideja rīkot pasākumu “Radi, rādi – priecājies!” radusies, domājot par dažādu sadzīvē izmantojamu materiālu otro dzīvi un vides aizsardzību. Skolēni no 1.-6.klasei darināja tērpus un piedalījās modes skatē. Savukārt vecāko klašu (7.-9.kl.) skolēni veidoja galda spēles un aicināja visus tās izmēģināt.

Modes skatē skolas zālē pa improvizēto “mēli ” savus darinātos tērpus demonstrēja 13 skolēni. Redzējām, ka tērpi var tapt no plastikāta maisiem, veciem žurnāliem un grāmatām, iepakojuma kārbām, pat koka soliņš tika likts lietā! Aktīvākie šoreiz bija 4.klašu modes mākslinieki. Žūrijai, kuras vadīšanu uzņēmās skolotāja Daiga Sējēja, nebija viegli kādu īpaši izcelt, tālab pie diplomiem, saldajām balvām un uzslavām tika visi.  Nominācijas – radošākais, rūpīgākais, oriģinālākais, elegantākais – būtu piemērojamas gandrīz visiem! Pasākumu vadīja tā scenārija līdzautores Nikola Šikova un Vanesa Erlecka.

Nākamajā dienā starpbrīžos skolas foajē notika spēļu izmēģināšana.  Tika rosināts aicināt lielos skolēnus pie mazajiem, lai klasē varētu izspēlēties pamatīgāk, jo interese bija liela.

Iegūtas jaunas zināšanas, attīstīts radošums – paldies pasākumu organizatoriem!